Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriiTunes Yeni Sürümünü Yayınladı
01 Temmuz 2015
iTunes Yeni Sürümünü Yayınladı - Dün iOS 8.4 ve OS X 10.10.4 ile birlikte Apple Music servisini de satışa sunan Apple, iTunes programını da yeni ayarlarınıda özel olarak yeniledi.

Dün iOS 8.4 ve OS X 10.10.4 ile birlikte Apple Music servisini de satışa sunan Apple, iTunes programını da yeni ayarlarınıda özel olarak yeniledi.

Apple, heme hemen 3 aydır etkili çalıştığı iOS 8.4' ü  ve OS X 10.10.4' ü dün kullanıcılarla buluştururken, aynı zamanda 8 Haziran' daki WWDC sunumunda kullanıcıarla buluşturulan çevrimiçi müzik servisi Apple Music' i de kullanıcılara tanıttı.

İlk sunulan iOS 8.4 ile beraber iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlar ile iOS 8.4 yüklü iPhone ile eşleştirilmiş Apple Watch' larda uygulanabilen, Apple Music, ilerleyen günlerde yayınlanan iTunes güncellemesi ile Mac ve PC kullanıcıların' da önü açıldı.

OS X ve Windows kullanıcıları için güncellenen iTunes 12.2 sürümü ile beraber kullanıcılar iTunes aracılığıyla da Apple' ın çevrimiçi müzik servisi Apple Music' i kullanabiliyorlar.

Artık iTunes' da Beats 1 Radio' da Var
Kullanıcılara sunulan iTunes 12.2 sürümü ile beraber Apple Music' in en etkili özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkan Beats 1 radyosu' da kullanıcılara sunulan güncellemelerin ardından iTunes aracılığıyla' da yayınlanmaya başladı.

Eğer sizde ülkemizin sınırları dışında herhangi bir yerin mağazasına ait Apple ID' si kullanıyorsanız  PC veya Mac ' ınızda yüklü iTunes  uygulamasını 12.2  sürümüne çıkartıp Mac veya Pc' nizde Apple Music keyfinin tadını çıkartabilirsiniz.