Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Agar.io Yerini Arrow Hero 'ya Kaptırıyor!
02 Temmuz 2015
 Agar.io Yerini Arrow Hero 'ya Kaptırıyor! - Agar.iro ile yeniden devam eden web tabanlı oyun furyasına Arrow Hero katıldı. Agar.io ile eşit miktarda bağımlılık yapan Arrow Hero oyununun ayrınrılı bilgileri haberimizde. İşte detaylar

Agar.iro ile yeniden devam eden web tabanlı oyun furyasına Arrow Hero katıldı. Agar.io ile eşit miktarda bağımlılık yapan Arrow Hero oyununun ayrınrılı bilgileri haberimizde. İşte detaylar

Web tabanlı oyunlar Mayıs ayında Agar.io oyunu ile tekrar gündeme damga vurmuştu. Her bölgeden oyunculara hitap eden Agar.io, amatör oynanışı ve eğlenceli vakit geçirme yetkisi ile tüm gözleri üzerine çekmişti. Fakat Agar.io yerini yeni gündeme gelmiş bir oyun olan Arrow Hero 'ya teslim edecek gibi gözüküyor.

Arrow Hero Nasıl Oynanır ?

Şuanki gündemde ismini yeni yeni duymuş olduğumuz , Arrow Hero bağımlılık haline gelmiş bir durumda. Agar.io  gibi yeni web tabanlı olan Arrow Hero oyununda; klavyenin yön tuşları kullanılarak hızlıca dönen modelleri kutu içerisinde seçip eşleştirmeniz gerekiyor. Türü eşleştirme olan Arrow Hero, şimdiden büyük bir hayran kitlesine sahip durumda .

Agar.io kadar bağımlılık yapan Arrow Hero, bakalım Web tabanlı efsane oyunlar için istediği başarıyı elde edebilecek mi ?