Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriVR ile Artık Neymar' sınız
03 Temmuz 2015
VR ile Artık Neymar' sınız - Dünyaca ünlü olan Brezilyalı topçu Neymar bundan sonra VR cihazlarının vazgeçilmezi oldu. VR teknolojisi sayesinde kullanıcılar kendilerini Neymar olarak görüp oyunun tadını çıkarıcaklar. İşte detaylar

Dünyaca ünlü olan Brezilyalı topçu Neymar bundan sonra VR cihazlarının vazgeçilmezi oldu. VR teknolojisi sayesinde kullanıcılar kendilerini Neymar olarak görüp oyunun tadını çıkarıcaklar. İşte detaylar

Futbol ateşiyle yanıp tutuşan milyonlarca futbol severin yakından tanıdığı bir futbolcu reklam dünyasının bir numarası olmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü olan futbolcu Neymar Jr. şimdi ise Teknoloji Dünyasınında 1 numarası olarak, başka bir ünlü markanın, Nike' ın ürününü tanıtıyor. Bu sefer ise işin ana gövdesinde son dönemin en çok konuşulan teknolojilerinden VR, sanal gerçekçi gözlüğü yer bulunuyor.

Neymar Jr. adlı ünlü topçu Nike markasının reklam ikonu olmasının yanında, Pro Evolution Soccer 2016 gibi oyunlarının' da orjinal isimleri arasında yerini korudu. Nike için gerçekleşen reklam projesinde de VR sayesinde kullanıcıların kendi yerine geçmesine büyük pay sağladı. 

Nike Hypervenom Phantom 2 futbol ayakkabıları için düzenlenen reklamda, VR teknolojili gözlükleri kullanan futbol tutkunları Neymar olarak oyunun tadını çıkartabilecekler.

Top sektirmek, çalım atmak ve tabikide gol atmak gibi hareketleri yapabileceğiniz Neymar VR teknolojisi ilk adımda Google' ın ürünü için aktif edilmiş . Google Cardboard  setine sahip oyuncular VR' ın gücüyle oyunun tadını çıkarabilirler.

Youtube 360 derece özelliği ile Neymar olarak oynayabileceğiniz video' yu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.