Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
06 Temmuz 2015
Xiaomi Türkiye' de - Çin 'in en çok satan akıllı telefonlarından biri olan Xiaomi, resmi olarak Türkiye 'de satışa sunuluyor. İşte Xiaomi 'nin resmi satış kanalı ve deteylar.

Çin 'in en çok satan akıllı telefonlarından biri olan Xiaomi, resmi olarak Türkiye 'de satışa sunuluyor. İşte Xiaomi 'nin resmi satış kanalı ve deteylar.

Akıllı telefon Dünya 'sının yükselen markanın Çin 'li firmalardan birisi daha Türkiye konumuna girmeye hazırlanıyor. Ülkemizde resmi satış hizmeti vermemesine rağmen hatırı sayılır bir kitleye sahip olan Xiaomi  'nin Türkiyede piyasaya girebileceğini açıkladı.

Çin dışında birkaç ülkede daha resmi olarak satışa sunan Xiaomi 'nin, Türkiye pazarına girmek istediği ancak görüştükleri firmalarla anlaşamadıkları biliniyor. Genelde Çin dışında satış hizmete verdiği ülkelerde online kanalları seçen Xiaomi 'nin, Türkiye 'deki tercihi ise hepsiburada.com oldu.

Hedef 100 Milyon!

Özellikle Mi4 ve Mi Note ile akıllı telefon piyasasını şaşkına çeviren Xiaomi 2015 yılı 'nda 100 milyondan fazla satmayı planlıyor. Türkiiye 'deki akıllı telefon pazarının büyüklüğünü göz önünde bulunduran yetkililerin, sosyal medya bölgesinde kullanıcılarla bire bir iletişimde bulunmak için bir aracı firma kullanmıyacakları öğrenildi.

Türevi marka ve modellere göre uygun fiyatlara sahip olan Xiaomi akıllı telefonların, ülkemizdeki resmi satışının ne zaman başlayacağı ise henüz belli değildir.