Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApple'dan Kıskandıran Hareket
10 Temmuz 2015
Apple'dan Kıskandıran Hareket - Apple, iPhone6 ve iPhone 6 Plus kullanmayanları kıskandıracak ve rakipleriyle rekabeti arttıracak iki yeni reklam yayınladı.

Apple, iPhone6 ve iPhone 6 Plus kullanmayanları kıskandıracak ve rakipleriyle rekabeti arttıracak iki yeni reklam yayınladı.

     iOs ve Android arasındaki çekişmeye son zamanlarda Windows Mobile de katıldı. Bu çekişme, şirketlerden çok kullanıcılar için avantaj haline geldi. Bunun nedeni ise, şirketlerin çıkarttığı her modele kendilerine özgü özellikler ve entegreler eklemesi ile kullanıcıların tecrübelerini yükseltmek istemeleri.

     Bu tatlı çekişme sayesinde zamanla  şirketler yayınladığı reklamlarla atışmaya başladılar. Özellikle Nokia ve Samsung yayınladığı reklamlar ile Apple'a göndermelerde bulunuyordu ancak Apple konuyla ilişkin sessizliğini hiç bozmamıştı. Taa ki bugüne kadar...

Sadece Donanım Yetmez, Yazılım İle De Desteklenmeli

     Apple, yayınladığı iki reklam ile rakiplerine sadece donanımın yeterli olmadığı ve yazılım ile de desteklenmesi gerektiğini, bunu da sadece iOS'un başarabildiği mesajını verdi. Apple'ın 1. reklamının sonunda yer alan ifadesi ise oldukça dikkat çekti. "Eğer Bir iPhone Değilse, iPhone Değildir!"     iPhone'u diğer akıllı telefonlardan soyutlamak isteyen Apple, yayınladığı ikinci reklamında ise, müşteri memnuniyetinin %99 olduğuna dikkat çekmek için kullanıcıların telefonlarına olan sevgisini konu aldı.