Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSiri'ye Yeni Rakip: Moneypenny
18 Ağustos 2015
Siri'ye Yeni Rakip: Moneypenny - Sosyal medya devi Facebook'un yeni sesli asistanı Moneypenny! İşte detaylar...

Sosyal medya devi Facebook'un yeni sesli asistanı Moneypenny! İşte detaylar...

     Kullanıcıların karşısına sürekli yeniliklerle çıkan sosyal medya devi Facebook, süratli bir biçimde gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.

Moneypenny

 Facebook'un yeni sesli asistanı olan Moneypenny ile ilgili iki farklı söylenti var. Birincisi, Meesenger'ın içine koyulacak ve gereksinim duyulduğunda gerçek bireylerden yardım alınması sağlanabilecek. İkincisi ise Moneypenny, alışveriş ve araştırma ağırlıklı olacak. Her iki durumda da görülüyor ki Moneypenny; Google Asistan, Siri ve Cortana'ya ciddi rakip olacak.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Facebook, Moneypenny, Siri, Cortana