Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAyakkabı Kutusu'na Neler Oldu?
18 Ağustos 2015
Ayakkabı Kutusu'na Neler Oldu? - 2013 yılında piyasaya giren ve günümüz neslin en ödeğerli oyun konsolu olma ünvanını kazanan PlayStation 4 için mükemmel tasarımlara sahip farklı versiyonlar çıkardı.

2013 yılında piyasaya giren ve günümüz neslin en ödeğerli oyun konsolu olma ünvanını kazanan PlayStation 4 için mükemmel tasarımlara sahip farklı versiyonlar çıkardı.

Dünya ile birlikte ülkemizde de oldukça ilgi gören yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4 için başta ayakkabı kutusu tasarımları olmak üzere birçok farklı içeriğe sahip tasarım sürümleri ortaya çıktı.

ingiltere' de yaşayan Dominic Lowman adlı tasarımcı tarafından ortaya çıkan PlayStation 4 ürünleri gayet güzel gözüküyor. Klasik Nike, üç çizgili Adidas gibi ikonik ayakkabı kutusu tasarımlarının yanı sıra New Blance, Air Jordan ve PS1 görünümlü PlayStation 4 tasarımları üreten sanatçı Xbox One konsolları üzerindede çalışmalar devam ediyor. 

Tüm PS 4 sahiplerine kapısını açan Dominic Lowman, elinden gelecek farklı tasarımları da yapabileceğini idda ediyor. Şimdilik ayakkabı kutusu görünümlü PS 4 tasarımlarını 40$ fiyatı etiketi karşılığında yapan Lowman, bu aralar pek fazla ünvan kazanmış durumda.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, PlayStation 4, Ayakkabı Kutusu, Xbox One