Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTeknosa Preo P1'i İnceledik
18 Ağustos 2015
Teknosa Preo P1'i İnceledik - Teknosa!nın yeni akıllı telefonu Preo P1'i detaylı bir şekilde inceledik. İşte Teknosa Preo P1 incelemesi ve Preo P1 hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar.

Teknosa!nın yeni akıllı telefonu Preo P1'i detaylı bir şekilde inceledik. İşte Teknosa Preo P1 incelemesi ve Preo P1 hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar.

Ülkemizde en çok satışların gerçekleştiği 1000 TL altı akıllı telefon pazarına yeni bir cihaz daha geldi. Ülkemizde en büyük teknoloji mağazalarından biri olan Teknosa yeni akıllı telefonu Preo P1'i tanıttı

Gücünü Qualcomm imzalı yeni nesil 64 bit ve 4G LTE destekli 4 çekirdekli, 1.2 GHz hızında çalışan Snapdragon 410'dan alan Preo P1, grafik ara yüzünde ise Adreno 306 kullanılıyor.

5 inçlik HD ekranı ile başarılı bir oyun performansına sahip olan Preo P1, fiyatıyla da kullanıcıları hayret ettiriyor. 

Teknosa Preo P1 Fiyatı

749 TL'lik etiket fiyatı ile gelen Teknosa Preo P1, bulunduğu segmente göre başarılı kamera özellikleriyle de dikkat çekiyor. Preo P1' de 13 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera bulunuyor. Bu ana kamera HDR, panaroma, otofokus ve LED flaş gibi özellikleri zihazında bulunduruyor. Ayrıca Full HD video çekebildiğinin'de altını çizelim.

Preo P1 ön kamerası ise 5 Megapiksel, bu kamerayla gayet güzel selfie fotoğrafları çekebilirsiniz.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Teknosa Pro P1 İncelemesi, Teknosa Pro P1 Fiyatı, Teknosa Pro P1 Özellikleri