Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTwitter'dan Bomba Yenilik!
18 Ağustos 2015
Twitter'dan Bomba Yenilik!  - En çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter,

En çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter, "Haberler" sekmesinin denemelerine başladı. İşte merak edilen detaylar..

Twitter, hem var olan üyelerini kaybetmemek, hem de platformuna yeni üyeler katmak için kendisini geliştirmeye süratle devam ediyor. Sızdırılan bilgilere göre Twitter, "Haberler" sekmesini mobil uygulama üzerinden kullanıcılara sunmak için hazırlıklar yapıyor.

Mobil uygulama üzerinden bazı Twitter kullanıcılarına "Haberler" sekmesi kullanılabilir duruma getirildi. Bu yeni sekmede Amerika'nın en mühim haber kaynaklarından olan CBS News, New York Times ve USA Today gibi isimler bulunuyor. Bugünden sonra Twitter kullanıcıları, haberler hakkında bilgi sahibi olmak için farklı sitelere gitmek zorunda kalmayacak. 

Çok yakında bütün Twitter kullanıcılarına aktif hale getirilecek bu özelliğin Türkiye'de hangi yayınları içereceği henüz bilinmiyor.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Twitter, CBS News, New York Times, USA Today, Twitter Haberler