Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAkıllı Telefon Devi Apple, En Büyük Pazarını Kaybetmek Üzere
18 Ağustos 2015
Akıllı Telefon Devi Apple, En Büyük Pazarını Kaybetmek Üzere - Nüfusu nedeniyle bir sürü şirket için dünyadaki en büyük pazar olan Çin'dir. Teknoloji ve akıllı telefon devi Apple ise bu pazardaki gücünü yavaş yavaş kaybediyor. Detaylar haberimizde..

Nüfusu nedeniyle bir sürü şirket için dünyadaki en büyük pazar olan Çin'dir. Teknoloji ve akıllı telefon devi Apple ise bu pazardaki gücünü yavaş yavaş kaybediyor. Detaylar haberimizde..

Apple 3. Sıraya Düştü

Uzun süredir Çin pazarında liderliğini devam ettiren Apple, yılın 3. çeyreğinde bu liderliği Xiaomi şirketine kaptırdı. Apple firması bununla da yetinmeyip, Çin piyasası çerçevesinde Huawei şirketinin de gerisine düşerek 3. sıraya yerleşti. 


Çin piyasasında sürdürülen sıkı mücadeleye rağmen Xiaomi şirketi, satış yüzdesini %15,9'a yükseltmeyi başardı ve bu sayede Apple'ın elinden liderliği aldı. Xiaomi şirketinin ardından Huawei firmasının satış yüzdeleri de %15,7'ye çıkarak artış gösterdi. Dünya devi Apple ise %12,2'lik bir düşüşle 3. sıraya yerleşti.

Apple firması, Çin pazarında 3. olmasına karşın halen gelirlerinde büyük oranda bir artış söz konusu.Yapılan açıklamalara göre Apple, Çİn piyasasındaki %12,2 'lik yüzdesinden aldığı geliri %112 arttırdı.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Apple, Akıllı Telefon Pazarı, Çin, Xiaomi