Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSamsung'dan Yeni Akıllı Telefon Serisi!
18 Ağustos 2015
Samsung'dan Yeni Akıllı Telefon Serisi! - Sızdırılan bilgilere göre dünya devi Samsung, yeni telefon serisi için hazırlıklarını tamamlamak üzere. İşte Galaxy O5 ve O7 ile ilgili detaylar..

Sızdırılan bilgilere göre dünya devi Samsung, yeni telefon serisi için hazırlıklarını tamamlamak üzere. İşte Galaxy O5 ve O7 ile ilgili detaylar..

Söylenenlere göre Samsung'un, Galaxy A, Galaxy E, Galaxy J, Galaxy S ve Galaxy Note serilerinden sonra gelecek olan serisinin adı Galaxy O olacak.

Sızdırılan bilgiler ışığında dünya devi Samsung, yeni serisi Galaxy O için, SM-G550 ve SM-600 numaralarını taşıyacak telefonlar üretme çalışmalarını sürdürüyor. SM-G55'ün Galaxy O5; SM-600'ün ise Galaxy O7 isimlerini alacağı tahmin ediliyor.

Sızdırılan bilgilere göre Galaxy O serisi, Samsung'un, Galaxy A, Galaxy E, Galaxy J, Galaxy S ve Galaxy Note'dan sonra çıkartacağı 6. telefon serisi olacak.

Kullanıcılar yeni gelecek olan Galaxy O serisi için  Samsung'dan, diğer serilerine nazaran  çok değişik tasarım ve niteliklere sahip olmasını bekliyor.

Çıkartılacak olan yeni telefonların özellikleri ve tasarımları ile ilgili henüz bir bilgi yok. Kullanıcılar, Samsung'dan en kısa süre içerisinde konuyla ilişkin bir açıklamasını istiyor.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Samsung, Galaxy, Akıllı Telefon