Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGTA Serisi Satış Rekorları Kırıyor!
24 Ağustos 2015
GTA Serisi Satış Rekorları Kırıyor! - Grand Theft Auto oyunlarının toplam satış rakamları açıklandı. İşte detaylar...

Grand Theft Auto oyunlarının toplam satış rakamları açıklandı. İşte detaylar...

DMA Design tarafınca 1997 senesinde kullanıcıların karşısına çıkan Grand Theft Auto, ABD'deki gerçek şehirlerden ilham alındığından dolayı bir hayli beğeni toplamış ve yetişkinlere için şiddet teması sayesinde rakip oyunlardan bir hayli farklı kabul edilmişti.

Kısa zaman içerisinde dönemin en popüler ve en çok oynanılan oyunları arasında zirveye yerleşen Grand Theft Auto, kısa bir zaman sonra seri haline getirilmeye karar verilmişti.


O zamandan beri Rockstar North şirketi adı altında başarılı bir biçimde oyunlarını geliştirmeyi ve iyileştirmeyi sürdüren takım, milyonlarca satış rakamını tutturmasıyla birlikte yüzlerce başarı altına da imzasını attı. Geçen haftalarda ise Grand Theft Auto serisinin son oyunu olan GTA 5'in güncel satış rakamlarını kullanıcılarla paylaşan firma, bu kez serideki bütün oyunların toplam satış sayısını açıkladı.

Take-Two Interactive tarafınca yapılan açıklamada serinin ilk oyundan beri toplam 220 milyon adet satış gerçekleştirdiği açıklandı. Bu rakamdan 54 milyon adet satış rakamını serinin son oyunu GTA 5 oluştururken geriye kalan satış rakamını ise serinin diğer oyunları olan GTA 4, Vice City ve San Andreas gibi yapımlar karşılıyor.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Oyun, GTA 5, GTA, Rockstar Games, Grand Theft Auto