Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriVestel Otomobil Sektörüne Giriyor!
25 Ağustos 2015
Vestel Otomobil Sektörüne Giriyor! - Elektronik ve beyaz eşya üreticisi Vestel, otomobil pazarına da gireceğini açıkladı. İşte merak edilen detaylar...

Elektronik ve beyaz eşya üreticisi Vestel, otomobil pazarına da gireceğini açıkladı. İşte merak edilen detaylar...

Verilen bilgiler ışığında elektronik ve beyaz eşya üreticisi Vestel, yaklaşık bir yıldır elektrikli motor ve bileşenleri ile alakalı geniş çapta faaliyetler ve büyük yatırımlar yapıyor. Hatta yapılan bu yatırımların 1 milyon doları bulduğu söyleniyor.

Kısa sürede, Vestel tarafından doğrulanması beklenen bu yatırımın 1 milyar Dolar değerindeki elektrikli araba araç ve bileşenleri yatırımın kapsamı ise, şu an için elektrik motoru ve kontrolcüleri olarak sınırlı kalacak gibi.

Yine verilen bilgiler doğrultusunda Vestel, elektrikli otomobil girişim yatırımı için, Manisa'da yer alan tesisini seçmiş. Yerli üretim otomobil hususunda, ülkemizin de desteğini aldığı söyleyen Vestel, birkaç gün önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın, Manisa Vestel gezisinin, bu elektrikli otomobil motoru imalat faaliyetleri ile alakalı olduğu söylentiler arasında.

Vestel firmasının yerli elektrikli araba yatırım kapsamının ise şimdilik, elektrikli araç motor ve kontrol kartları dizaynı ve imalatı ile sınırlı kalacağı, dünya genelinde büyük otomobil firmalarının elektrikli araç bileşen parçalarına da bu kapsamda cevap verebileceği söyleniyor.

Yakın zamanda Vestel yetkilileri tarafınca resmi bir açıklama ile doğrulanması beklenen bu 1 milyar Dolarlık yatırımın, aynı zamanda büyük istihdam oluşturması bekleniyor.

 
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Vestel, Yerli Otomobil