Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriHTC'den Kopya Tasarım
25 Ağustos 2015
HTC'den Kopya Tasarım - HTC'nin yeni modeli sızdırıldı. iPhone 6'ya olan benzerliği ise kullanıcıları hayli şaşırtıyor. İşte detaylar...

HTC'nin yeni modeli sızdırıldı. iPhone 6'ya olan benzerliği ise kullanıcıları hayli şaşırtıyor. İşte detaylar...

HTC açısından 2015 yılı kötü geçti. One M9 ve One M9 Plus'ın satışlarının düşük olması firmayı hayli zor durumda bırakmıştı.

One M9 ve One M9 Plus satış rakamlarında beklentilerini karşılayamayan Tayvanlı firma HTC, bazı fabrikalarında kilit vurma kararı almış hatta dünya genelinde çalışan personellerinin yaklaşık olarak %15'ini işten çıkaracağını açıklamıştı.

Bütün bu olumsuz gelişmelere rağmen, HTC'nin akıllı telefon piyasasına yeniden güçlü bir dönüş yapmak istiyor olması da oldukça dikkat çekti. Bunu başarmak için oldukça yoğun bir şekilde çalışan HTC'nin merakla beklenilen telefonlarından biri olan HTC Aero için bir takım resimler sızdırıldı.

Resimlerden kolaylıkla görülebildiği üzere HTC'nin yeni telefonu oldukça iPhone 6'ya benziyor. HTC Aero'nun MediaTek imzalı Helio X20 SoC ile geleceği ve 4GB'lık RAM desteğine sahip olacağı belirtiliyor. 5.5 inçlik 2.5D curved (kavisli) ekranla gelmesi beklenilen HTC Aero'nun çıkış aralığı ise henüz netlik kazanmadı.
Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Akıllı Telefon, HTC Aero, Apple, iPhone 6