Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriMoments Türkiye'ye Geliyor
26 Ağustos 2015
Moments Türkiye'ye Geliyor - Facebook'un Moments uygulaması Türkiye mağazalarındaki yerini aldı.

Facebook'un Moments uygulaması Türkiye mağazalarındaki yerini aldı.

Facebook firması, Haziran'da ABD'de Facebook Moments isimli uygulamasında indirime gitmişti. Facebook Moments, resim paylaşımı olarak kullanılan bir uygulama olarak kullanıcı karşısına çıkmıştı. Moments uygulaması sayesinde kutlamalardan, partilerden, gezilerden yahut buluşmalardan sonra arkadaşlarınızın cep telefonlarında kalan resimlerinize rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Moments Nasıl Çalışıyor?

Moment uygulaması, resimlerinizin içerisinde kimlerin bulunduğuna ve çekilme zamanlarına göre grupluyor. Tek dokunuşla, resimlerinizi istediğiniz kişiler için paylaşıma açabilirsiniz. Sonra arkadaşlarınız o ana kendi resimlerini aktarabilir ve bu sayede arkadaş çevrenizin resimlere ulaşımı sağlanabiliyor.

Moments uygulaması bugün itibariyle Türkiye App Store ve Google Play Store'daki yerini aldı.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Sosyal Medya, Facebook, Moments