Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSamsung Katlanabilir Akıllı Telefon Üretti!
01 Eylül 2015
Samsung Katlanabilir Akıllı Telefon Üretti! - İşte Samsung SM-G9198 ile ilgili merak edilenler...

İşte Samsung SM-G9198 ile ilgili merak edilenler...

Kapaklı telefonlar bilhassa Japonya'da oldukça modaydı. Hatta öyle ki Japonya'daki yerli imalat firmaları akıllı telefon çağında olmamıza rağmen hala kapaklı telefon sevgisinden vazgeçmediler.

Unutulmaya yüz tutan kapaklı telefonlar, akıllı telefonlara geçmemizle birlikte  Samsung'un SM-G9198 kod adıyla ürettiği kapaklı telefonla yeniden hayat buldu.

Uzun zamandır hakkında birçok dedikodular çıkan SM-G9198'in tam da IFA 2015 fuarı öncesinde net bir biçimde resimleri ortaya çıktı. SM-G9198'in resimleri beraberinde telefon hakkındaki bütün detayları da meydana çıkartmış oldu.

SM-G9198'in Özellikleri

Super AMOLED 3.9 inçlik iki ekran (birisi kapağın iç tarafında diğeri dış tarafında), dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklılığını koruması için bu ekranlar Corning Gorilla Glass 4 ile koruyacak.

6 çekirdekli Snapdragon 808 işlemcili

2GB'lık RAM

16 Megapiksellik ana kameraya

5 megapiksellik ön kameranın

Android 5.1.1 ile satışa sunulacak.


Kapaklı akıllı telefon olma niteliğinde olan SM-G9198'in en mühim niteliği ise microSD kart desteğinin bulunması. Bilindiği üzere Samsung yeni telefonlarının bir çoğunda microSD kart desteğine yer vermiyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Akıllı Telefon, Samsung SM-G9198, Katlanabilir Telefon