Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
02 Eylül 2015
Moto 360 Yenileniyor - Akıllı saat piyasasının en iyi ürünlerinden biri olan Motto 360'ın yeni tanıtım tarihi belli oldu. İşte detaylar...

Akıllı saat piyasasının en iyi ürünlerinden biri olan Motto 360'ın yeni tanıtım tarihi belli oldu. İşte detaylar...

Akıllı saat piyasasının en iyi ürünlerinden biri olan Motto 360'ın sürümü güncellendi. Yeni nesil Moto 360 için geri sayım ise başladı.

Geçen sene Lenovo'nun bünyesine katılan Motorola, yeni akıllı saatini Lenovo aracılıyla kullanıcılara duyurdu. Çin'in en popüler sosyal medya platformuvolan Weibo üzerinden meraklıları için paylaşılan resim ise "It's time" (Zamanı geldi)  sloganıyla 8 Eylül tarihini işaret ediyor.


İnternet üzerinden aktarılan resimde daha önceki sızdırılan resimlerde görmeye alışık olduğumuz dizaynın birebir aynısı olduğu görülüyor. Bu da daha önce gelen sızıntıları doğru olduğunu kanıtlıyor.

Fakat Motorola'nın yeni Moto 360 modelinin yanı sıra bir de sürpriz yapacağı söyleniyor. Çeşitli kasa ebatlarıyla gelmesi beklenen yeni Moto 360 akıllı saatin yanında birde uygun fiyatlı Moto 360 Sport adı verilen bir akıllı saatin daha tanıtımı yapılacağı söyleniyor.


Silikon kayışlı Moto 360 Sport, adından de fark edileceği gibi spor kullanım için imal edilecek. Farklı sensörlerle Fitness takip asistanınız olmayı amaçlayan Moto 360 Sport, sağlam bir yapıya ve renkli kayışlarla kullanıcı karşısına çıkması bekleniyor.

Artık iOS platformuyla da uyumlu bir biçimde çalışabilecek olan her iki saatte 8 Eylül tarihinde Şangay'da yapılacak lansmanda resmiyet kazanacak.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Akıllı Saat, Motorola, Moto 360, Moto 360 Sport