Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriYeni Nexus 6 Sızıntıları
07 Eylül 2015
Yeni Nexus 6 Sızıntıları - İşte Huawei Nexus 6'nın sızdırılan yeni nitelikleri ve ekran boyutu...

İşte Huawei Nexus 6'nın sızdırılan yeni nitelikleri ve ekran boyutu...

Daha önce söylenenlere göre 5.7 inç ekran boyutuyla kullanıcı karşısına çıkması beklenen Nexus 6'nın 5.5 inç ekranla geleceği öğrenildi. Bunun yanında Nexus 6, 32 GB depolama alanı ve 3 GB RAM ile gelecek.


Quad HD ekran çözünürlüğü ile gelmesi beklenen Nexus 6, önceki sızıntılar göz önüne alındığında, Snapdragon 810 işlemci, USB Type C, metal kasa, 3500 mAh batarya, stereo hoparlörler ve Android 6.0 Marhmallow nitelikleri taşıyacak.

29 Eylül'de tanıtılacağı tahmin edilen Nexus 6 ve LG Nexus 5, Galaxy S6 ve Xperia Z5 gibi güçlü telefonların yer aldığı piyasada, mücadele olduça kızışacak gibi görünüyor.


Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Akıllı Telefon, Huawei Nexus 6, LG Nexus 5, Galaxy S6, Xperia Z5