Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSony Xperia Z Ailesini Büyütüyor
08 Eylül 2015
Sony Xperia Z Ailesini Büyütüyor - İşte gelecek sene çıkması beklenen Xperia Z5 Ultra ile ilgili ilk bilgiler...

İşte gelecek sene çıkması beklenen Xperia Z5 Ultra ile ilgili ilk bilgiler...

Geçen hafta düzenlenen IFA 2015'in kullanıcılar tarafından en çok dikkat çeken lansmanı Sony firması tarafından yapıldı. Sony, yeni amiral gemisi modelleri Xperia Z5 Compact, Xperia Z5 ve Xperia Z5 Premium'u meraklılarının beğenisine sunmuş ve pozitif tepkiler almıştı.

Bilhassa 4K ekran özelliğini taşıyan Xperia Z5 Premium, müşterilerin ilgi odağı olmuştu. 3 modelde de üst düzey performans sunabilecek bir donanımla kullanıcı karşısına çıktı. Ama hiç şüphesiz Sony firması, en güzelini en sona saklamış gibi görünüyor.

Xperia Z5 Ultra

Sony, Xperia Z5 ailesinin en yeni üyesi Z5 Ultra üzerinde çalışmalar yaptığı anlaşıldı. Xperia Z5 serisinin en yeni üyesi olan Xperia Z5 Ultra, söylentilere göre gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 820 işlemcisinden alacak.

Özellikleri;

4K çözünürlüklü, 6.44 inç ekran

23 Megapiksel ana kameraya

4GB RAM

4000 mAh batarya gücü


Şayet bu söylentiler doğruysa Sony firması, amiral gemileri içerisinde zirveye oturabilir. 


Çıkış Tarihi

Sony Xperia Z5 Ultra çıkış tarihi hususunda kesin net bilgiler olmasa da, sızıntının kaynağı Xperia Z5 Ultra çıkış tarihi için 2016 Mart'ı işaret ediyor.

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Akıllı Telefon, IFA 2015, Sony Xperia Z5 Ultra