Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriFacebook'tan Yeni Güncelleme
28 Eylül 2015
Facebook'tan Yeni Güncelleme - Uzun süredir var olan ancak popülaritesini yitirmiş

Uzun süredir var olan ancak popülaritesini yitirmiş "Facebook Notlar" yenilendi. İşte detaylar...

Facebook'un daha önce yapmış olduğu  360 derece video desteği ve empati butonu gibi yeniliklerine bir yenisi daha eklendi. Fcebook Notlar, görünümü değiştirilerek yeniden kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Bundan sonra Facebook'ta yazdığınız notların başına kapak resmi getirebiliyorsunuz. Bunun dışında font olarak da bazı değişiklikler yapılmış. Bütün bunlar düşünüldüğünde basit bir blog sitesi mantığına geçildiğini görebiliyoruz.


Facebook, yaptığı bu son güncelleme ile kullanıcıların ilgisini yeniden kazanmak istiyor.Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz Domain, Seo, Google Adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, Web Site Tasarımı, İstanbul Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, Sakarya Web Tasarım, Web Sayfası Tasarımı, Web Tasarım Hizmetleri, , Kurumsal Web Tasarımı, Web Tasarım Paketleri, Uygun Web Tasarım, Kolay Web Sitesi, Özel Web Tasarım, Kurumsal Web Yazılım, Profesyonel Web Tasarim, Profesyonel İnternet Sitesi, Kaliteli Web Siteleri, Türkiye Web Tasarım, Web Tasarımı İstanbul, En iyi Ücretsiz Web Sitesi, İnternet Sitesi, İnternet Sayfası,Teknoloji, Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook Notlar