Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriiPhone XS ve iPhone 9 nasıl olacak?
06 Eylül 2018
iPhone XS ve iPhone 9 nasıl olacak?  - Apple, 12 Eylül'de 3 yeni iPhone modelini tanıtacak. iPhone XS Plus, iPhone XS ve iPhone 9 nasıl olacak? Sizler için bilinen tüm bilgileri videoda bir araya getirdik!

Apple, 12 Eylül'de 3 yeni iPhone modelini tanıtacak. iPhone XS Plus, iPhone XS ve iPhone 9 nasıl olacak? Sizler için bilinen tüm bilgileri videoda bir araya getirdik!12 Eylül'de Apple'ın tanıtacağı 3 yeni modeli, etkinlik günü düzenleyeceğimiz özel canlı yayında sizlerle paylaşacağız. 12 Eylül'deki canlı yayınımızı kaçırmayın.

Daha önceki yıllarda da Apple'ın lansmanlarından önce, tanıtılacak iPhone modelleriyle ilgili ciddi sızıntılar geliyordu ve bu sızıntılar doğru çıkıyordu. Bu bilgiler ışığında iPhone XS Plus, iPhone XS ve iPhone 9 modelleri de neredeyse tamamen sızmış durumda. Tabii Apple'ın yapabileceği sürprizler yok değil. Ama sızıntılar ışığında, bilinen yeni iPhone özelliklerini sizler için bir araya getirdik.

iPhone XS ve iPhone 9 nasıl olacak?
Geçtiğimiz yıl Apple, 3 yeni iPhone modeli tanıtmıştı. Bunlar iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleriydi. Apple'ın 10. yıla özel çıkardığı iPhone X, güncellenerek bu yıl iPhone XS olarak karşımıza çıkacak.

iPhone XS özellikleri nasıl olacak? iPhone XS özellikleri nasıl olacak?
iPhone ailesinin 10. yılına özel çıkan iPhone X, yenilenerek iPhone XS olarak karşımıza çıkıyor. 12 Eylül'de tanıtılacak olan iPhone XS özellikleri yazımızda!

iPhone XS, özellik ve fiyat olarak ortanca model olacak. En tepe modele ise 6.5 inçlik iPhone XS Plus modeli gelecek. iPhone XS modellerinin ekran ve batarya özellikleri hariç birebir aynı olması bekleniyor.

iPhone XS Plus nasıl olacak! İşte tüm bilinenler! iPhone XS Plus nasıl olacak! İşte tüm bilinenler!
iPhone XS Plus ile beraber, Apple'ın onuncu yıla özel olarak geliştirdiği akıllı telefonu iPhone X için ilk kez yeni bir versiyon gelecek. Peki, XS Plus'ta bizi hangi özellikler karşılayacak?

7 nm teknolojisiyle üretilen A12 işlemcisi, 4 GB RAM, 64 – 256 ve 512 GB depolama seçeneği ve arka tarafta çift 12 Megapiksellik kamera, iPhone XS ve iPhone XS Plus modellerinin ortak özellikleri olacak. Kasa tarafında ise OLED ekran ve paslanmaz çelik kaplama da yine ortak özellikler arasında.

iPhone XS'in başlangıç fiyatı 899 Dolar, iPhone XS Plus'ın ise başlangıç fiyatının 999 Dolar olması bekleniyor. İşte bu noktada bir de uygun fiyatlı alternatif olan iPhone 9 devreye giriyor.

iPhone 9 özellikleri ve XS modellerine göre farklılıkları
iPhone 9 modelinin yaklaşık fiyatı 799 Dolar seviyesinde olması bekleniyor. 6.1 inç büyüklüğünde LCD ekranla gelecek olan iPhone 9, diğer modellerdeki OLED ekrana sahip olmayacak.

Gücünü yine A12 işlemcisinden alacak olan iPhone 9, 3 GB RAM ile gelecek. Depolama seçeneğinde ise 512 GB bulunmayacak. Sadece 64 ve 256 GB seçenekleri olacak.

Paslanmaz çelik kasa yerine alüminyum kasa ile maliyetin düşürüleceği modelde ayrıca arka tarafta tek 12 Megapiksellik kamera kullanılacak. Bu kamerada XS modellerindeki gibi OIS olacak. Batarya olarak da iPhone 9 ile iPhone XS'in benzer seviyede olması bekleniyor.